Etykiety

czwartek, 28 lutego 2013

Wyniki Candy :)


 Już wiem :) Wiem, do kogo powędrują cukierasy. Przepraszam za opóźnienie, ale ostatnio dużo się działo, zalana podłoga, popsuta pralka i takie tam różne inne przyjemności... Mimo tych utrudnień udało mi się jednak wprawić w ruch maszynę losującą. Zanim jednak zdam relację z przebiegu losowania, chciałam podziękować wszystkim uczestnikom zabawy. Bardzo mi miło, że spodobały się Wam moje cukierasy. Już myślę o następnych- to na pocieszenie dla tych, którym się nie powiodło. Dla mnie to też była nowość- organizowałam candy po raz pierwszy. Poznałam wiele ciekawych blogów i będę do Was często zaglądać. W roli maszyny losującej i Komisji Nadzorującej Losowanie wystąpił M. Bardzo się ucieszył z tej odpowiedzialnej funkcji :) Po kilku chwilach intensywnego mieszania wyłonił zwycięzcę...

 


Zwyciężczynią została- a chyba dobrze to widać- PAULA. Proszę o kontakt na adres mailowy, gdzie mam przesłać candy :) Serdecznie gratuluję!!!
Ja niestety nie miałam jeszcze szczęścia w losowaniach candy- dlatego na pocieszenie i otarcie łez powtórzę, że niedługo kolejne, wiosenne tym razem candy :)

11 komentarzy:

Dziękuję za wszystkie komentarze ! :)